Wysoka jakość, szybki czas realizacji zamówień | VenusPuzzle

Specjaliści od foto puzzli

Przypuśćmy, że szukasz unikalnego prezentu dla przyjaciela, członka rodziny czy ukochanej osoby. Możesz znaleźć każde puzzle z wyjątkiem foto puzzli. W internecie oferowane są różne układanki w większości produkowane przy użyciu metody transferowej, co sprawia że wszystkie elementy mają identyczny kształt i przenoszone są na cienki, mało wytrzymały karton. Venus Puzzles ma zaszczyt wprowadzenia wysokiej jakości wyrobów o konkurencyjnej cenie i szybkiej obsłudze klienta.

Jak się więc tworzy „doskonałe puzzle”?

1. Po właściwym przycięciu Twojego zdjęcia i zmiany jego rozmiaru do końcowego wymiaru obrazu puzzli (nigdy nie rozciągamy obrazów) drukujemy Twoje zdjęcie na profesjonalnym papierze fotograficznym. Druk pokryty jest półmatowym wykończeniem.

2. Druk nakładany jest na sprowadzaną z Holandii wysokiej jakości tekturę makulaturową Eska o niebieskiej barwie. Grubość tektury wynosi 0.079" (2 mm), co czyni ją bardzo wytrzymałą. Duże fabryki puzzli (Ravensburger, Educa etc.) używają tej tektury do swoich produktów ze względu na
jej doskonałą jakość i wytrzymałość.

3. Następnie płyty wycinane są przy użyciu profesjonalnych, wytwarzanych laserowo form do cięcia. Różne kształty poszczególnych elementów są precyzyjnie wycinane i dlatego też idealnie do siebie pasują. Obrazek każdej układanki ma delikatnie zaokrąglone rogi.

4. Elementy są później rozdzielane i umieszczane w plastikowej torbie z zamkiem błyskawicznym, a następnie pakuje się je do dwuczęściowego kartonowego pudełka. Każde pudełko drukowane jest osobno, ze zdjęciem znajdującym się na pokrywie i po jego bokach (brak naklejek na gotowych czystych pudełkach) To wytrzymałe pudełko jest opakowane termokurczliwą folią PVC. Teraz produkt wygląda dokładnie tak jak puzzle sprzedawane w sklepie z zabawkami lub księgarni. Szczegółowy opis foto puzzli można znaleźć w odpowiedniej kategorii na stronie zamówienia.
Wybierz preferowany przez Ciebie rozmiar obrazka układanki, uploaduj zdjęcie i wypełnij formularz zamówienia. W razie dodatkowych pytań odwiedź naszą stronę POMOCY/FAQ. Można tam znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące odpowiedniej jakości zdjęć, czasu realizacji zamówienia, jakości foto puzzli, dostaw, płatności i wiele więcej.

Dlaczego warto nas wybrać

Perfekcyjne wycinanie

Nasze ostrza zostały zaprojektowane, aby nie tylko spełnić, ale i przewyższyć Twoje oczekiwania. Rozmiary poszczególnych elementów są podobne. Mimo to każdy z nich ma unikalny kształt. Specjalne ostrza nie tylko tną, ale także delikatnie wyginają krawędzie elementu, co sprawia że łatwo się je układa.

Doskonałe opakowanie

Nasze dwuczęściowe, spersonalizowane i drukowane pudełka są wykonane z wytrzymałego kartonu z unikalnym nadrukiem dla każdego poszczególnego zamówienia. Zdjęcie znajdujące się zarówno na górnej części i po bokach pudełka tworzy jedyne w swoim rodzaju opakowanie.

Żywe kolory

Jeśli bierzemy się za wytwarzanie foto puzzli, to zawsze upewniamy się, że zrobimy to bez zarzutu. Wysokiej jakości druk i głębokie barwy. Korzystamy z drukarek o wysokiej rozdzielczości drukowania oraz kontrolerów druku EFI Fiery. Powiedzmy, że ma ona około 1200 DPI. Foto puzzle mają żywe kolory oraz głęboki kontrast. A dodatkowo, na deser upewniamy się jeszcze, że druk ma satynowy połysk.

Darmowa reprodukcja zgubionego elementu

Czy zdarzyło Ci się , że prawie już ukończyłeś układanie puzzli i odkryłeś, że brakuje jednego elementu? Zapewniamy reprodukcję brakujących elementów dla Twoich osobistych puzzli. To żaden problem. Niezależnie od tego czy element zgubiony został w trakcie produkcji czy z Twojej własnej winy w trakcie układania puzzli, to wykonamy jego kopię i dostarczymy Tobie bez żadnych dodatkowych opłat. Nie martw się, nie będziesz musiał układać wszystkiego od początku!

Puzzle na podstawie zdjęcia
Poradnik wyboru zdjęcia
Wybierz produkt:
 
Kreator kolaży online

Kreator kolaży online

Zastanawiając się nad Zdjęcia?

Najtrudniejsza zagadka, jaką kiedykolwiek Próba montażu biorące pole krowy; to było piękne zdjęcie: czarne i białe krów rozsianych toczenia zielonym wzgórzu To traszki spotkać niebieskim bezchmurnym niebie.

Więcej artykułów »