Zastanawiając się nad Zdjęcia?

Kocham krowy, kocham zdjęcie ... i wkrótce nienawidziłem jak niemożliwe było zebrać zagadkę! Siedziałem tam z moim bratem, jak minęliśmy puzzle abstrakcyjnych czarnych i białych plam na zielono iz powrotem, dopasowane tylko przez czysty szczęścia. O czwartej kawałków były świecić na niebiesko. Kiedy zrobiliśmy, że realizacja, porzuciliśmy nasze krowy pola puzzle dla naszych klockami Lego.

Widzisz, nawet najpiękniejsze zdjęcia może zrobić przerażające zagadki, dziecko, które was prześladować niedokończone jak Leżą na podłodze w salonie. Jak można preventinfo coś takiego? Śledź tezę, trzy wskazówki puzzle tworzenia!


1. Wybierz mądrze. Wziąć pod uwagę wielkość układanki, które chcesz; Miejsce na zagadki, oferujemy dziewięć różnych wyborów, nadaje się do różnych poziomów potworów układanki, ale chcielibyśmy, aby zaimponować że niektóre z nich są bardzo duże. Aby pomyślnie zakończyć dużą zagadkę, trzeba mnóstwo wariacji wizualnej pomóc rozbić puzzle na sekcje.2. Zastanów się w sieci. Imaginethatdesign masz zamiar zebrać zagadkę siebie! Popatrz na swoje zdjęcie i wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało jeśli podzielić ją na siatce. Jeśli jest cała sekcja jednym kolorze, to jest w porządku! Ty pewnie grupowe Wszystkie te elementy razem, aby dopasować je. Ale jeśli istnieje wiele bloków siatki tego samego koloru w całym zdjęcie (na przykład, jeśli sieć ma trzy sekcje błękitne niebo), a następnie będziesz miał kupę substancjalizmem kawałki z pasującymi trochę pomóc. Jeśli jesteś projektowania sztukę siebie, dlaczego nie korzystać gradienty zerwać bluesa?


3. Wybierz wzorów! Kwiatowy wzór w koszuli cioci Bo, albo zmiana kolorowych upadku pozostawia na zdjęcie rodziny, będzie naprawdę pomóc dopasować kawałki Those. A może masz projekt artystyczny ulubionym dziecka, pełne wzorów suszonych soczewica, groch i zielone przyciski. Możesz zachować tę twórczego wysiłku w sposób można zarówno cieszyć przez wiele lat, i zrobić naprawdę zabawne puzzle gromadzić się przy tym tak.


To tylko kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealne zdjęcie na obraz układanki! Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zdjęcie-do wyboru do Twórczo upamiętnienia ulubiony moment lub pamięci, można znaleźć w naszym poręcznym przewodniku tutaj, lub napisz do nas na [email protected] dokładnie sprawdzić, czy puzzle zdjęcie nadaje się do druku. Szczęśliwy Tajemnicza!

Puzzle na podstawie zdjęcia
Poradnik wyboru zdjęcia
Wybierz produkt:
 
Kreator kolaży online

Kreator kolaży online

Zastanawiając się nad Zdjęcia?

Najtrudniejsza zagadka, jaką kiedykolwiek Próba montażu biorące pole krowy; to było piękne zdjęcie: czarne i białe krów rozsianych toczenia zielonym wzgórzu To traszki spotkać niebieskim bezchmurnym niebie.

Więcej artykułów »