Pytania związane ze zdjęciami

Jakie są wymagania dotyczące odpowiedniego zdjęcia?

Twoje zdjęcie musi być cyfrową fotografią. To znaczy, że jest to zdjęcie zrobione przy użyciu aparatu cyfrowego, zeskanowana tradycyjna fotografia lub Twój własna grafika. Fotografia musi być plikiem w formacie JPG. Rozmiar pliku Twojej fotografii nie może być mniejszy niż 500 Kb ani większy niż 20 Mb. Używaj wyłącznie wysokiej jakości zdjęć z żywymi kolorami oraz o wysokiej rozdzielczości.

Czy możecie sprawdzić moje zdjęcie?

Tak, możemy. Wyślij zdjęcie na następujący adres e-mail: „[email protected]”. Odpowiemy szybko.

Czy mogę wysłać wam tradycyjną fotografię, abyście ją zeskanowali?

Nie, niestety nie jest to możliwe. Przetwarzamy tylko zdjęcia cyfrowe.

Czy mogę użyć zdjęcia zrobionego przy użyciu mojego telefonu komórkowego?

Tak i nie. Jeśli rozmiar pliku zdjęcia nie jest mniejszy niż 500 Kb, to nie jest to żaden problem. Jednakże, większość telefonów komórkowych robi zdjęcia słabej jakości. Nie zalecamy korzystania ze zdjęć zrobionych przy użyciu komórek.

Czy mogę użyć zdjęcia ściągniętego z Internetu?

Nie. W co najmniej 9 z 10 przypadków. Zdjęcia na stronach internetowych mają słabą jakość i będziesz musiał wziąć pod uwagę że są one chronione prawami autorskimi i musisz uzyskać zgodę żeby je powielać.

Puzzle na podstawie zdjęcia
Poradnik wyboru zdjęcia
Wybierz produkt:
 
Kreator kolaży online

Kreator kolaży online

Zastanawiając się nad Zdjęcia?

Najtrudniejsza zagadka, jaką kiedykolwiek Próba montażu biorące pole krowy; to było piękne zdjęcie: czarne i białe krów rozsianych toczenia zielonym wzgórzu To traszki spotkać niebieskim bezchmurnym niebie.

Więcej artykułów »